ژاله علو به شکرستان پیوست

"شکرستان" نام مجموعه‌ انیمیشینی است که از آغاز با حضور مرحوم مرتضی احمدی به عنوان راوی شروع به کار کرد در نهایت با در گذشت این هنرمند به پایان رسید.مجموعه داستانی شکرستان که از شبکه دو سیما پخش میشد شامل داستان‌های طنز، زبانی امروزی و طراحی کاراکترهای جذاب بود که به سرعت باعث محبوبیت این مجموعه شد؛ از دیگر عوامل موفقیت این مجموعه می توان حضور مرحوم مرتضی احمدی را یاد کرد
سری جدید این مجموعه به کارگردانی محمدرضا فخرایی زاده و تهیه کنندگی جواد فرحانی و با روایت ژاله علو با موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید ملی به زودی از شبکه های تلویزیون روی آنتن می رود
حمید برزگر نویسنده سریال های طنز تلویزیون نگارش فیلمنامه «شکرستان» جدید را بر عهده دارد. شخصیت های اصلی نظیر اسکندر، ننه قمر، بهلول، پادشاه و وزیر، پهلوان، قاضی و... همچنان در این مجموعه حضور دارند.
سری جدید «شکرستان» در مرکز پویانمایی صبا تولید می شود و سایر عوامل تولید آن عبارتند از: سوپروایزر انیمیت: صادق حسنوند، کانسپت بک گراند و رنگ آمیزی کاراکتر: محمد جوادی و فاطمه قادری، کنترل تولید: سمانه تورجی، رنگ آمیزی بک گراند: مهدیه پارسا و سمیه مکی، کارگردان فنی: مهدی زنگنه بار، اسکن: راضیه کریمی زاده، لی اوت: شیدا ارژنگ، آهنگساز: مهرداد نبی، کامپوزیت: ادریس محمدی، مسئول ای تی: احسان تیمار.
سرپرست گویندگان این مجموعه را شوکت حجت بر عهده دارد که در این مجموعه صداپیشگی اسکندر را نیز انجام می‌دهد. مهدی آرین‌نژاد، فرانک رفیعی، نرگس فولادوند و علی همت مومیوند از دیگر گویندگان این مجموعه هستند.

۱۳۹۵/۷/۴  |   آنونس