سحر قریشی مقابل عکسی متفاوت از خودش/ فیلمبرداری «پیکسل» در سکوت خبری

حامد عنقا پس از طراحی و نگارش سريال «قلب يخي» كه عنوان نخستين سريال شبكه نمايش خانگي را با خود يدك می‌كشد، حالا به عنوان طراح و فيلمنامه نويس، نخستين سريال تعاملی ايران را به تهيه‌كنندگي خود وارد مرحله توليد كرده است. در اين سريال كه مدتی است در تهران جلوی دوربين رفته است، كامبيز ديرباز، پوريا پورسرخ همراه با ليلا اوتادی و سحر قريشی بازی می‌کنند. تعداد ديگری از ستاره‌های سينما و تلويزيون بزودی به جمع بازیگران «پيكسل» اضافه خواهند شد.

علاوه بر بازيگران نامبرده درپروژه «پيكسل»، اميد حاجيلی نوازنده و خواننده مطرح موسيقی پاپ نيز عهده‌دار يكی از نقش‎های اصلی است كه با اين كار، برای نخستين بار حضور در عرصه بازیگری را تجربه می‌كند.
«پیکسل» كه محمد حسين لطيفی را به عنوان مشاور كارگردان در كنار خود دارد، در ژانر معمایی ساخته می‌شود. قصه سريال حول و حوش يك اتفاق هولناك شكل می‌گيرد، اتفاقی كه موجب می‌شود زندگی یک خواننده معروف و پرطرفدار با سرنوشت دو سوپر استار سینما گره بخورد. اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو می‌برد؟

«پیکسل» نخستین سریال تعاملی است که بیننده‌ها در روند روایت داستان آن مشارکت دارند. جزئیات و کیفیت مشارکت مردم در قصه طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.

۱۳۹۵/۸/۲۵  |   خبرآنلاین