پاسخ تهیه‌کننده ویژه‌برنامه شب یلدا /گلزار به تلویزیون نمی‌آید

در مطلبی که رضوی منتشر کرده و نسخه‌ای از آن هم در اختیار ایسنا قرار گرفته، آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

1: از حدود یک ماه پیش تولید ویژه برنامه شب یلدا را شروع کردیم. قدم سخت و دشواری را برداشتیم و طبیعتا مثل هر کار دیگری با مشکلات و موانعی هم روبرو بودیم که سعی کردیم از آنها با تلاش بگذریم.

2: در این مسیر سنگ‌اندازی دوستان هم در نوع خود قابل توجه بود و باعث به وجود آمدن برخی مشکلات حاشیه‌ای در پروژه شد و مسیر برنامه‌سازی تلویزیونی را تا حد زیادی مختل کرد اما با عنایت خدا هیچ قطاری از حرکت نمی‌ایستد.

3: روز گذشته خبر عجیب و خاصی درباره حضور دوست خوبم محمدرضا گلزار در برنامه منتشر شد. تیم سازنده از مدت ها پیش با محمدرضا عزیز در گفتگو بوده تا مقدمات حضورش در تلویزیون میسر بشود و این حضور را اتفاق مبارک و مثبتی می‌دانستیم اما روز گذشته برخی از افراد با اهداف کاملاً مشخص و با انتشار اخبار کذب و دروغ تلاش کردند که این مسیر را مختل کنند و یک رقم حیرت آور و دروغ را به عنوان بهای حضور این ستاره مطرح کردند که در نهایت با این نابرادری‌ها مانع اتفاقی مثبت در شب یلدای تلویزیون شدند.

4: این حاشیه‌سازی‌ها از چند نفر خاص که کینه توزانه اقداماتشان را علیه من و به دلایلی نامعلوم ادامه می دهند به حرکتی عجیب تر منتهی شد و با انتشار یک پست اینستاگرامی که برای حدود دو سال پیش بوده تلاش کردند از هر نوع جنجال دروغی و شبه واقعی استفاده لازم را برای اهداف خود استفاده کنند.

5: هدف من برنامه خوب ساختن است و برای همین هم در اتاق فکر برنامه‌هایم و هم در عوامل از ترکیب جوانان و باسابقه‌ها استفاده کردم و هر کمک و مشورتی را با آغوش باز می‌پذیرم اما هدف این چند نفر چیست الله اعلم! در هر حال با توجه به این حاشیه‌سازی‌ها تنها می‌توان با تکذیب شدید و قوی تمام این دروغ‌های مطرح شده و یا افتراهایی که مطرح خواهد شد، از پیشبرد این جنجال‌ها جلوگیری کرد.

6: و مکرو مکرالله والله خیرالماکرین ...

۱۳۹۵/۹/۳۰  |   ایسنا