10 فیلم جدید سینمایی برای 10 روز آخر تابستان

به روزهای پایانی فصل گرم سال نزدیک می‌شویم اما برخلاف انتظارات بسیاری از فیلم‌ها نتوانستند آن‌طور که باید و شاید عمل کنند و سوالی که وجود دارد این است که در این فرصت باقی مانده چه فیلم‌هایی را در صدر لیست آثار جدیدی که قرار است تماشا کنیم قرار دهیم؟

۱۳۹۵/۶/۲۱  |   سینما خبر
احضار روح 200 میلیون دلاری!

دومین قسمت درام ترسناک «احضار روح» موفق به یک فروش 200 میلیون دلاری در سطح بین المللی شد. اهل فن از این موفقیت کلان، ابراز شگفتی کرده اند.

۱۳۹۵/۴/۲۳  |   جام جم
در پی اخلال و آشوب تماشاگران نمایش «احضار ارواح 2» در سینماهای فرانسه متوقف شد.

به‌دنبال اخلال و درگیری‌های خشونت‌آمیز میان تماشاگران «احضار ارواح 2»، اغلب سینماهای فرانسه نمایش این فیلم ترسناک را از برنامه خود حذف کردند. روزنامه فرانسوی «پاریسی» گزارش داده بخش عمده‌ای از 262 سالن سینمای فرانسه که نمایش بخش دوم «احضار ارواح» را در برنامه خود داشتند به دلیل اخلال در روند نمایش فیلم در بعضی سالن‌ها، ادامه اکران جدیدترین ساخته جیمز ون را - به‌رغم موفقیت تجاری در باکس آفیس جهانی - منتفی اعلام کردند.

۱۳۹۵/۴/۲۰  |   آی سینما
«احضار ارواح ٢» تماشاگر را به کشتن داد

مرد ۶۵ ساله‌ای هنگام تماشای فیلم ترسناک «احضار ارواح ۲» بر اثر حمله قلبی درگذشت.

۱۳۹۵/۴/۳  |   سینما خبر
«احضار ارواح 2» و «وارکرفت» گل کاشتند

دنباله جدید فیلم ترسناک «احضار ارواح» با افتتاحیه 40.4 میلیون دلاری خود، موفق شد از سایر رقبای تازه اکران‌شده شامل «وارکرفت» و «حالا من رو می‌بینی 2» پیشی بگیرد و صدرنشین جدول پرفروش‌ترین‌ها در گیشه آخر هفته امریکای شمالی شود. فروش قدرتمند تریلر ترسناک و ماورایی «احضار ارواح 2» (The Conjuring 2) در سه روز نخست افتتاحیه باعث شد طلسم بدبیاری‌های دنباله‌هایی که اخیرا روی پرده رفته‌اند بکشند و استودیوهای هالیوود که از وحشت به سر آمدن دوران دنباله‌سازی به هول و هراس افتاده بودند نفسی از سر آسودگی بکشند.

۱۳۹۵/۳/۲۵  |   آی سینما